گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.41
%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c-wor-world-of-riders-5
200 از 5
۰۳ / مهر / ۱۳۹۵
بازدید : 297
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید

ماشین جهانی WOR – World Of Riders

چند روزی بود که خیلی از کاربران درخواست قرار گیری بازی ماشین سواری اندروید را داشتند که همین چند دقیه پیش یکی از جدیدترین این سبک بی نظیر عرضه شده بازی ماشین جهانی توسط کمپانی گیم ساز IsAndroid در مارکت اندروید به صورت رایگان قرار گرفته شد که در لحظه چند هزار دانلود را به خود اختصاص داد. جهان از سواران بزرگ تشکیل شده که هر کدام برای مسابقه در مقابل شما امده اند. هر کدام از یک کشور امده اند و هر یک دارای یک ویژگی منحصر به فرد هستند که شما باید انها را شناسایی کنید و در مسابقات حضور پیدا کنید. تا به حال در بین بازی اندروید که منتشر شده هیچکدام از حالت موتور سواری چند سطحی استفاده نکرده اند که در این بازی تماما رعایت شده. فیزیک بازی واقع گرایانه طراحی شده در بازی شما می توانید یک تجربه مسابقه موتور سیکلت کامل را به دست اورید. شروع با سطح ۱، شما می توانید به سطوح بالاتر را با توجه به مسابقات و با تکمیل وظایف واگذار شده ادامه دهید. بنابراین شما می توانید اعتبار و خرید موتور سیکلت جدید را انجام دهید و یا شما می توانید از آن اعتبار به ارتقاء قدرت و مشخصات موتور سیکلت موجود خود به کار ببرید.

 

ماشین جهانی WOR – World Of Riders

 

۱۲ مرحله مختلف و ۲ آهنگ مسابقه ای در بازی وجود دارد که در مراحل مختلف اجرا میشوند. در میان آنها، مراحل در حالت شب، در آب و هوای بارانی و برفی موجود است. یازده گزینه موتور سیکلت های مختلف طبقه بندی شده توسط قدرت موتور وجود دارد. شما می توانید به سطوح بالاتر بروید و در حالت حرفه ای اانها را انتخاب کنید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید-1 دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید-2 دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید-3 دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید-4 دانلود بازی ماشین جهانی WOR – World Of Riders v1.41 اندروید-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.41
حجم فایل : 90 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.1
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات