گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
4.00.00
Nitro-Nation-Stories
400 از 5
۰۳ / خرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 228
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

بازی های ماشن سواری اندروید این روزها به گونه ای زیاد شده که هر کدام از سازنده ها یک مزیت خوب برای ساخت در نظر میگیرند سازنده بازی نیتروژن ماشین ها با استفاده از نهایت سرعت در بازی هایش نیازی برخی از کاربران را به عهده گرفته است. چند حالت منحصر به فرد در بازی مورد استفاده قرار گرفته که میتوان به حالت سادخ و دشوار کرد این دو حالت بستگی به انتخاب شما دارند اگر بخواهید نهایت لذت را در یک بازی اندرویدی به دست اورید پیشنهاد ما حالت دشوار است. ماشین خود را انتخاب کنید و به مسابق بروید با پشت سر گذاشتن رقبای خود به کسب امتیاز بپردازید. پیروزی در هر بازی پاداش هایی را به همراه دارد که با استفاده از انها میتوانید برای خود اتوموبیل های بهتر خریداری کنید. اگر میخواهید ماشین متفاوت تری در اختیار داشته باشید میتوانید با استفاده از وسایل نقلیه این کار را انجام دهید.

حالت های دیگری مانند داستان، بخش بیابانی، مسابقه خیابان ها، نردبان آنلاین و مسابقه زیرزمینی نام برد .یکی از بهترین و جذاب ترین حالت های موجود در بازی چند نفره است که میتوانید با دوستانتان به بازی ونبرد بپردازید. بازی در حالت مولتی عملکرد فوق العاده ای دارد که نباید به سادگی از این قابلیت عبور کرد.

 

ویژگی های بازی Nitro Nation Stories 

 

– محیط و گیم پلی واقع گرایانه

– صدای های مختلف و همچنین وجود موسیقی های متن منحصر به فرد

– انیمیشن های کاربردی (با پرش از روی موانع و سقوط انیمیشن ها اجرا می شوند)

– حالت انلاین برای بازی چند نفره با

– امکان استفاده بیش از ۳۰ خودرو مختلف

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی نیتروژن ماشین ها Nitro Nation Stories v4.00.00 اندروید – همراه دیتا-1 دانلود بازی نیتروژن ماشین ها Nitro Nation Stories v4.00.00 اندروید – همراه دیتا-2 دانلود بازی نیتروژن ماشین ها Nitro Nation Stories v4.00.00 اندروید – همراه دیتا-3
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 4.00.00
حجم فایل : 32 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.0.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات