گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.01
دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید
0 از 5
۲۲ / شهریور / ۱۳۹۵
بازدید : 139
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا
موضوعات : اکشن , بازی اندروید

دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید

زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens

در یک دنیای فانتزی یک اتفاق ناگوار رخ داده این اتفاق به هیچ وج قابل پیش بینی نبوده و تا به حال خیلی ها حیرت زده مانده اند شاید با خود بگویید که ان اتفاق چه چیزی بوده و چگونه انجام شده؟ که در ادامه ان را برایتان باز گو می کنیم از زبان سازنده بازی. موجودات فضایی با انالیز مناطقی که شما ذر ان مستقر هستید حمله کرده اند این اتفاق در نوع خود جالب هم بود زیرا برخی از انها با خود سکه هایی دارند که برای شما بسیار خوب و مناسب میباشد. حالا شما باید به پیدا کردن زندان ها و بیگانگان بروید و هر چه سریعتر کار خود را اغاز کنید. جاودگری و سحر در این بازی زیبا نقش بزرگی را ایفا میکند به نحوی که هر سطح از بازی یک دشمن شما را با سحرهایش شکا را تهیدی میکند. دفاع در مقاب بیگانگان هم کار ساده ای به حساب می اید فقط کافیست در مواقعی که احساس خطر کردید از تجهیزاتی که در اختیار دارید استفاده کنید.

 

دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید

 

– مکانیک متفاوت بازی در تمامی مراحل بازی
– گرافیک اختصاصی برای انجام هر ماموریتی در سرزمینی که زندانی شده
– وجود جادوگران برای نابودی شما در همکان و منطقه
– ترکیب کمدی علمی تخیلی و فانتزی

– ۶۰ سطح چالش بر انگیز برای از بین بردن دشمنان

ماجرای دیگری که در بازی رخ میدهد بازگشت یکی از کوتوله های سرزمین شما میباشد که هیمنک برگشته و قصد انجام کارهای پنهانی را دارد. همه آنها پیش بینی این را داشتند که او باز می گردد ولی نه به این سرعت.به شهر های مختلف جهان باید بروید و او را هم کنترل کنید برخی از شهرها ممکن است خطراتی بزرگ شما را تحدید کند پس خیلی مراقب باشید. شما یک گالری کامل از هیولا های بیگانه بد اخلاق در اختیار دارید که استفاده از انها برای شما بدون دسترسی است.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید-1 دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید-2 دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید-3 دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید-4 دانلود بازی زندان و بیگانگان Dungeons & Aliens v1.01 اندروید-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.01
حجم فایل : 41 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات