گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.3.0
دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید۲
0 از 5
۰۴ / شهریور / ۱۳۹۵
بازدید : 234
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید

 

داش مستر Dash Masters – قوانینی که به کار گرفته شده در یک بازی اندروید با سبک ارکید بسیار ساده و با پرش های متناوب همراه است که تجربه این دو گزینه در یک مکان پر انرژی شاید برای اولین بار باشد که در دیوایس های اندروید نمایان شده. آماده برای یک بازی آدرنالین واقعی که باید از کوره در رفته با ده ها تن از ماموریت های عمل بسته بندی شده که هر کدام به طور منظم طراحی شده اند پیش بروید. مبارزه راه خود را از طریق امواج رباتهای تند و تیز، برج ها و سیستم های در حال حرکت به بالای برج برای نبرد با بیگانگان. شاید مشکلاتی شما را تهدید کند که قابل پیش بینی نشده باشد پس باید به انها توجه ویژه داشته باشید که ناگهان اسیرشان نشوید.

دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید۲

ا
پریدن و رفتن و فاصله با یک هدف سخت کارهای دیگری هست که در طول بازی انجام انها اجباری میباشد. راکت آتش و سپر محافظ استقرار برای حمله به عقب در دشمن و دوئل خطرناک با نگهبان رباتها شکستن ناپذیر انجام  دهید. منابع یه گونه ای گسترده هستند که با دریافتشان توانایی این را داشته باشید که بلباس های شیک و جدید خریداری کنید. مدیریت منابع خود را به بهترین شکل انجام دهیدی زیرا هر چه به مراحل بالاتر نزدیک شوید کسب منابع هم سخت تر میشود.

بازی اندروید داش مستر Dash Masters 1.3.0

توسط کمپانی خوش نام playmous ساخته شده که فقط برای اندروید ۴٫۴ قابل اجرا و نصب میباشد پس قبل ار این که بازی را دانلود کنید لطفا به این نکته هم توجه داشته باشید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید-1 دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید-2 دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید-3 دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید-4 دانلود بازی داش مستر Dash Masters 1.3.0 اندروید-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.3.0
حجم فایل : 57 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.4
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات