گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
Batman-TellTale-Game-1
360 از 5
۲۶ / خرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 1484
نظرات : 4 دیدگاه
نویسنده : بنتا

کنفرانس بزرگ E3 این روزها در اوج خود به سر می برد به گونه ای که خیلی برای مشاهده ان لحظه شماری می کنند خوش بختانه توسعه دهندگان مطرح هم دست به کارهای بزرگ برای سیستم عامل اندروید زده اند چند روز پیش بازی الماس بزرگ را معرفی کردیم و امروز سازنده بازی در حین ناب اوری در سالن گفت که بازی برای دستگاه های اندروید منتشر می شود. ما بنا بر این داشتیم که پوشش مناسب از این کنفرانس بزرگی جهانی داشته باشیم ولی به دلایلی از ان باز گشتیم ولی در حال تدارک کارهای بزرگ هستیم که به زودی در سایت می گویم. بتمن یکی از DC کتاب های تصویری محبوب ترین شخصیت است. طرفداران این کمیک و علاقهمندان به بازی به زودی بهترین از هر دو جهان خواهند شد، به عنوان جهان بتمن است به یک فرمت جدیدگسترش یافته.
بازی در غالب یک سری پنج قسمتی در دسترس عموم قرار می گیرد که شامل بازیگران و شخصیت: بروس وین (با بازی تروی بیکر)، ویکی واله (ارین ایوت)، آلفرد (ENN Reitel)، دگرمن گوردون (Murphey Guyer)، کارمین فالکون / روم (Richaed McGonagle) و سلینا کایل / زن گربه ای (لورا بیلی) می باشد که کاملا نقش این شخصیت ها در بازی ثبت شده.
بازی طراحی شده است به عنوان یک تابع “زندگی، تنفس کتاب کمیک” در حالی که حفظ سبک RPG در بازی حفظ شده چین از گیم پلی. “ما سخت در محل کار در ثبت شده ایجاد یک تکرار همه جدید از داستان بتمن یاد قرار می دهد که بازیکنان در کت و شلوار از میلیاردر بروس وین، به همان اندازه که آن را به آنها پشت نقاب قرار داده است، تصمیم گیری چگونه به دقت حرکت درام پیچیده، غنی با اکشن، جنایی، فساد و شرارت کمین در اطراف هر گوشه ای از شهرستان gotham، انجام میگیرد. کوین برونر، موسس و مدیر عامل شرکت به روان بودن و زندگی پیچیده و شکسته از بروس وین تا خود را به تبدیل شدن به یک تکامل جسورانه از امضا می گوید.

سری جدید بازی به زودی منتشر می شود

[aparat id=”R56TO”]

تصاویر پیش نمایش :
دانلود سری جدید بازی بتمن Batman اندروید همراه تریلر-1 دانلود سری جدید بازی بتمن Batman اندروید همراه تریلر-2 دانلود سری جدید بازی بتمن Batman اندروید همراه تریلر-3 دانلود سری جدید بازی بتمن Batman اندروید همراه تریلر-4
نظرات
Comments
  1. سهیل می‌گه:

    سلام من ی سوال داشتم چرا بازی بتمن لینک دانلود نداره؟؟؟؟

  2. رضا می‌گه:

    چجوری دانلود کنم نمیشه آخه چیکارکنم

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات