گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.6
۱۴۶۴۴۱۷۷۰۷_۲
300 از 5
۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 199
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

گروهی از مجرمان به خیابان های شلوغ شهر امده اند تا بار دیگر اشوب به پا کنند انها از هیچ کسی ترسی ندارند و هر کاری که بخواهند انجام می دهند. قبل از انجام هر کاری باید به فکر این باشید که انها به چه چیزی حساس هستند و ایا قابل نابودی هستند. ماموریتی که به شما سپرده شده وارد به مکان مورد نظر میباشد! هر چه در توان دارید را در مکانی که گانگستر ها هستند را به نمایش بگذارید سلاح های خوبی برای نبرد با انها در اختیار دارید که خیلی ساده میتوانید انها را نابود کنید. گیم پلی بازی از جمله گیم پلی های است که به هیچ وج از بازی احساس خستگی نمی کند و می توانید با انرژی تمامی مراحل را پشت سر بگذارید. بازی اندروید گانگستر فضایی توسط استودیوی توسعه دهنده Mine Games Craft به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده که تا به حال جزو بهترین بازی های اندروید قرار گرفته زیرا تا به حال بیش از ۵ میلیون دانلود را در فروشگاه پلی استور به ثبت رسانده.

توضیحاتی از طرف سازنده بازی

فرمانده یکی از بهنرین های شهر شما توسط مجرمان دستگیر شد. شما دستور داده شده است به شکست خائنانی و خلاص شدن از شر فضای کیهانی از جرم و جنایت. استفاده از سلاح های مرگبار و مهمات برای مبارزه با جنایتکاران. کار از تاکتیک های درست از نبرد و خلاص شدن از شر دشمنان هدف اصلی شما است!

 

ویژگی های بازی Space Gangster

– نبرد شدید کیهانی با دشمنان یک در یک
– گرافیک فوق العاده از فضا کهکشانی!
– پرواز هیجان انگیز در سفینه فضایی

 

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی گانگستر فضایی Space Gangster v1.6 اندروید + مود-1 دانلود بازی گانگستر فضایی Space Gangster v1.6 اندروید + مود-2 دانلود بازی گانگستر فضایی Space Gangster v1.6 اندروید + مود-3 دانلود بازی گانگستر فضایی Space Gangster v1.6 اندروید + مود-4 دانلود بازی گانگستر فضایی Space Gangster v1.6 اندروید + مود-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.6
حجم فایل : 82 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات