دانلود بازی تحقییقات ویژه S.E.D. Special Enquiry Detail v1.2.2 اندرویدReviewed by بنتا on May 16Rating:

ایا میدانید شما یک کارگاه حرفه ای هستید و قصد انجام کارهای بزرگ را درید. بله کاملا درست است شما باید در این بازی اندروید بی نظیر مهارت های خود را به نمایش بگذارید و همچنین ذهن خود را به چالش بکشید. در بازی S.E.D. معروف کارآگاهان Turino و Lamonte و بازگشته اند و قصد دارند که به شما کمک کنند نظم و قانون را به خیابان های نیویورک بیاورند. جنگ و خونریزی در مناطق مختلف شهر بیداد می کند و کسی تا به حال نتوانسته که دلیل خوبی برای ان بیابد. شما در نقش یک گارگاه باید وارد صحنه های جرم شوید وبا استفاده از تجربیات خود سرنخ های خوب به دست اورید. جنایت کاران بسیار حرفه ای هستند وهر جایی که می روند تا حد ممکن از خود ردی به جای نمی گذارند. یکی از شگرد هایی که باید به کار ببرید سر موقع رسیدن به صحنه جرم است که این کار موجب پیشرفت شما می شود.
. بعد از این که به محل جرم رسیدید باید تمام لوزام را مورد بررسی قرار دهید حتی به جاهای دیگر سر بزنید که حتی یک چیز کوچک میتواند خیلی بزرگ شود. بعد از اتمام این کار باید به ازمایشگاه بروید و در ان جا کار خود را اغاز کنید. زحمت و سخت کوشیدن کوچکترین مو را از ماست بیزون می کشد. بعد از پایان هر مرحله از بازی از طرف مقامات به شما جوایزی داده میشود که بسیار کاربردی می باشند برای اامه راهتان.

 

ویژگی های بازی S.E.D. Special Enquiry Detail

– ۱۰ مورد منحصر به فرد وحشتناک به با بسیاری دیگر از طریق به روز رسانی رایگان آمده
– بیش از ۴۰ صحنه جرم نگران کننده برای بررسی
– ۲۰ هیجان بازی کوچک به کارشناسی ارشد
– ۴۵ مجموعه برای جمع آوری پاداش و جوایز، به علاوه بیشتر در ادامه راه
– یک کارآگاه سلامت انجمن مورد برای سازماندهی سرنخ
– به روز رسانی رایگان به طور منظم با بارهای از محتوای جدید

 

دانلود بازی تحقییقات ویژه S.E.D. Special Enquiry Detail v1.2.2 اندروید دانلود بازی تحقییقات ویژه S.E.D. Special Enquiry Detail v1.2.2 اندروید دانلود بازی تحقییقات ویژه S.E.D. Special Enquiry Detail v1.2.2 اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.