گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
Rise Race The Future - Screenshots
275 از 5
۲۱ / خرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 389
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

چند روزی می شود که بازی فوق العاده زیبای مسابقه اینده بر سر زبان ها افتاده و خیلی با مشاهده تریلر بازی خیلی مشتاق شده اند که بازی سریع تر منتشر شود. بعد از این که متوجه شدیم سازنده از امدن بازی به دیوایس های اندرویدی سخن گفته است با جست و جو در بین منابع معتبر فهمیدیم که خبر کاملا صحت دارد وبازی برای دیواس های اندرویدی هم عرضه می شود. با ماشن های لوکس و خوش اندام به مسابقات جهانی بروید و برای رسیدن به ارزو های خود تلاش کنید. هدف تبدیل شدن به ابر قهرمانی و یا بهتر بگویم بهترین اتوموبیل رانی است که میتوانید با مهارت خود را به دست اورید. برند های بزرگ جهان در بازی قرار دارند برند هایی همچون لامبرگینی و بی ام دبلیو که خیلی پر طرفدارند. بعد از پیروزی در اتمام هر مسابقه باید منتظر دریافت پاداشی باشید که نسبت به عملکرد خود دریافت می کنید به عنوان مثال اگر اول شوید با همراه با جوایزی که دریافت می کنید دسترسی به مراحل بالاتر به شما داده می شود و همچنین ماشین هایی که قفل هستند باز می شوند. طبق اخرین خبر هایی که به گوش می رسد حالت مولتی پبیر به صورت پیش فرض فعال می باشد و بدون هیچ گونه هزینه ای میتوانید وارد بخش مخصوص شوید. گرافیک بازی طبق تریلری که از بازی به بیرون درز کرده بسیار جذاب و متفاوت طراحی شده که یک عملکرد بی نظیر به حساب می اید. در مسابقات چند نفره نیز این امکان وجود دارد که امتیاز های را که مال خود میکنید را در شبکه های اجتمایی به اشتراک بگذارید و دیگران را به چالش دعوت کنید.

ما هم مثل شما منتظر خبر های بیشتر و عرضه رسمی بازی هستیم که مطمئنا به محض انتشار برای اولین بار میتوانید بازی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی مسابقه اینده Rise: Race The Future اندروید-1 دانلود بازی مسابقه اینده Rise: Race The Future اندروید-2 دانلود بازی مسابقه اینده Rise: Race The Future اندروید-3 دانلود بازی مسابقه اینده Rise: Race The Future اندروید-4 دانلود بازی مسابقه اینده Rise: Race The Future اندروید-5
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات