گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.9.2
دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید
500 از 5
۳۰ / مرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 168
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید

گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots – رشد علف هرز شروع یک مزرعه دوستانه است که خیلی از کارها را میتوان انجام داد. شاید این بازی اندروید زیبا اولین بازی در زمینه کشاورزی برای اندروید نبوده ولی جزو دسته های محبوب و کاربردی به حساب می اید. علف های هرز بسیار زیاد شده اند در مزرعه شما راه های زیادی برای مهار انها است ولی خیلی از چیز ها به شما وذهنیتتان بستگی دارد که در یک شروع خوب باید ان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. سوپر نقره ای و آناناس اکسپرس از جمله این گیاهان می باشد. علف هایی که هرز شده اند و حالا دردسر ساز خیلی ساده از مزرعه خود بیرون کنید.مراقب عنکبوت ها خیلی باشید زیرا انها بدتر از ان چیزی هستند که فکرش را کنید و در فکر این هستند که هر چیه سریعتر به اهداف خود برسند.

 

دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید۲

 

ساخت یک درمانگاه برای گیاهانی که در حال انقراض هستند انها راباید به بهترین شکل ممکن مدوا کنید و اگر امکان این را داشته باشید چند نوع از انها را که بیشتر مورد استفاده هستند را خریداری کنید. به علاوه شما می توانید از گلدان خود به دوستان و یا بازدید کنندگان بفروشید این یک تجارت فوق العاده است که باید در بازی به ان توجه بیشتری داشته باشید. دوستنا خود را هم در این کار خیلی ساده سهیم کنید و بگذارید انها هم سودی ببرند.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید-1 دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید-2 دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید-3 دانلود بازی گیاهان مزرعه Pot Farm – Grass Roots v1.9.2 اندروید-4
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.9.2
حجم فایل : 41 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.0
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات