گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.2
دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید۵
0 از 5
۰۱ / شهریور / ۱۳۹۵
بازدید : 136
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید

دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush – بازی جدید از کمپانی گیم ساز Hasbro Inc برای سییستم عامل اندروید که کاملا رایگان در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته. اگر بازی دوندگی در مبعد اندروید را به خاطر داشته باشید که با ظهور اندروید ان هم امد. این بازی هم دقیقا پیرو همان بازی طراحی شده که فقط یکم مدرن تر و جذابتر طراحی شده.موانع عامل اصلی هستند که قصد دارند شما را از بین ببرند این کاریست که سازنده برای جذابیت بیشتر بازی کرده ودر مراحل پایانی این موانع تا حدی خطرناک تر شده اند که بی نظیر است در نوع خود. با عبور از هر سطح یک پاداش بسته به عملکرد خود دریافت می کنید که خیلی راحت می توانید با استفاده از ان انرژی خود را چند برابر کنید.

 

دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید۱عامل اصلی که شاید برخی از کاربران از بازی خسته شوند تکراری بود شخصیت در حال کنترل است که در این بازی شما با سهولت میتوانید لباس های کاراکتر خود را بسته به سلیقه خود تغییر دهید البته برای انجام این کهر هم نیاز به انرژی هایی که دریافت کرده اید میباشد. محیط و گرافیک بازی در نوع خود متفاوت با دیگر بازی دوندگی اندروید ساخته و پرداخته شده.

 

بازی بر روی دستگاه های زیر تست شده

-Samsung Galaxy S4 / S5 / S6,
-Samsung Galaxy Tab 2 7”
-Samsung Galaxy Note 3
-Motorola Moto G.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید-1 دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید-2 دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید-3 دانلود بازی دوندگی با انرژی Nerf Energy Rush 1.2 اندروید-4
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.2
حجم فایل : 55 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات