گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.0.101
دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید
0 از 5
۱۴ / مرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 853
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید

بالاخره بعد از مدت ها بازی اندروید فاینال فانتزی موبیوس به دست کاربران رسید

MOBIUS FINAL FANTASY – فاینال فانتزی موبیوس چند روز پیش بود که هفتمین سری بازی را برای شما عزیزان قرار دادیم با دیتایی سنگین که واقعا بازی جزو بازی گرافیکی اندروید به حساب می امد. امروز در یک اقدام عجیب کمپانی QUARE ENIX Co.,Ltd همه را سورپرایز کرد با انتشار بازی بی نظیر فاینال فانتزی موبیوس. یک تجربه شیرین از بازی های نقش افرینی و سه بعدی را در خود رغم میزند این بازی تازه وارد. خط داستان بازی با دیگران ورژن های کاملا متفاوت است زیرا این یک بازی کاملا مجزا می باشد. سفارشی سازی و بزرگ ترین وقایع در این سری از بازی روی میدهد و این را سازنده به سراحت با کاربران در میان گذاشته.

 

شخصی سازی و مدیریت کاراکتر های موجود در بازی از سری اهداف شما برای از بین بردن دشمان می باشد و این یک کار بسیار خوب و تحسین برانگیز است زیرا شکل و شمایل شخصیت ها برایتان تکراری نخواهد شد و میتوانید به کار خود بهتر و با شوق و زوق بیشتری ادامه دهید. جنگ های بسیار تاکتیکی در بازی تعریف شده که سبک ار پی جی را بیشتر نزدیک می کند و به نحوه ای باید چند عمل مختلف مختلف را در بازی انجام دهید.

 

دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید

به سراغ اصل ماجرای بازی میرویم در سرزمینی که رو به ناوبدی است و هر روز تاریکی از روشنی بیشتر می شود مردم انتظار بر تخت نشستن یک قهرمان را میخواهند که شما به عنوان شخصیت اصلی بازی قرار داده شده اید با شمشیر و دیگر سلاح هایی که در اختیار دارید رقبای خود را یکی پس از دیگر از بین ببرید و مردم را از تاریکی فحشا نجات دهید. تنها هدف و کار شما به این چیز .وابسته نیست بلکه ماموریت های دیگری هم وجود دارد که باید انجام دهید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید-1 دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید-2 دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید-3 دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید-4 دانلود بازی فاینال فانتزی موبیوس MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 اندروید-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.0.101
حجم فایل : 39 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات