گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.0
دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید
0 از 5
۱۵ / مرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 170
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید

گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge بعد از گذشت چند هفته استودیو Saab تصمیم خود را برای انتشار این بازی اندروید قطعی کرد ولی شاید برداشت خیلی ها این باشد که بازی با مکث ساخته شده بلکه اصلا پای این ماجرا در میان نبود و سازنده برای این که یک بازی بدون باگ و سریع را به دست دوست دارن برساند یکم وقفه خورد. در رویا های خود تا به حال به این اندیشیده اید که یک خلبان حرفه شوید و بتوانید انواع مختلف هواپیما را مدیریت کنید اگر جواب مثبت هست پس درنگ نکنید و همین حالا رویا را با واقعیت بدل کنید. بازی هواپیما اندروید تا به حال چند نوع مختلف بوده که اکثرا در سایت موجود می باشد. جنگنده نوسان نقش از ساب در تعدادی از ماموریت های جنگنده جهان واقعی به سرعت گام ریز تنظیم خر چیزی که میخواهید.

 

دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید

 

گسترش بیش از سطوح مختلف در هر ماموریت، وقوع بیش از هر تندرا سرد قطب شمال یا مرطوب مناطق استوایی، و دیگر مناطقیر که در طول بازی با انها مواجع خواهید شد. از نظر رفلکس، تمرکز، و اجرای الگوهای پرواز دارای نقاط قوتی میباشد. با انواع مختلف جنگنده ماموریت منحصر به فرد مانند ایستگاه بین راه، تشکیل، مسابقه، و بازسازی را انجام دهید. تضمین ساعت ها سرگرم کننده. در حال حاضر، به چالش کشیدن دوستان خود را ببینید که چه کسی می تواند بیشترین امتیاز را کسب کند و مسلط شود بر اسمان.

 

امکانات بازی Gripen Fighter Challenge اندروید


– شبیه سازی پرواز در پلت فرم تلفن همراه به صورت حرفه ای
– گرافیک سه بعدی اب و هوای متفاوت
– محیط خیره کننده
– جت ریزی گریپن جنگنده
– طراحی شگفت انگیز صدا
– کنترل ساده و هیجان انگیز
– ۱۰+ ماموریت های مختلف

 

 

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید-1 دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید-2 دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید-3 دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید-4 دانلود بازی گریپن جنگنده Gripen Fighter Challenge v1.0 اندروید-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.0
حجم فایل : 72 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.0
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات