گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
0.3.0
frontline-commando-rivals-apk-600x338
400 از 5
۱۸ / خرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 298
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

وارد به بهترین بازی تیرانداز بر اساس پوشش های مختلف در تلفن همراه با تسلط کامل در سبک PVP شوید. زمان واقعی، نبرد آن را در حالت زنده ماندن، و یا شیرجه رفتن به عمل بسته بندی شده حالت کمپین ما! استخدام تیم نابود گر و ساخت زرادخانه خود.

PVP زمان واقعی
نبرد دیگر بازیکنان از سراسر جهان در ۱v1 یا ۲V2 مرگ: این ویژگی برای کسانی طراحی گردیده که به سبک انلاین و مولتی پلیر علاقه دارند و با استفاده از تیم خود میتواندد وارد نبرد های جذاب شوند.

حالت زنده ماندن
موج نبرد پس از گذر از دشمنان به شما به عنوان ربودن تا غارت و رقابت در برابر دوستان و دیگر بازیکنان از سراسر جهان برای به دست اوردن قدرت که می تواند کلید باری هیجان و زنده ماندن باشد

اسلحه
ده ها اسلحه برتر را انتخاب کنید! جمع آوری و سطح بالا انواع تفنگ تک تیرانداز، تفنگ، LMGs و تفنگ ساچمه ای. پیدا کردن اسلحه است که به بهترین وجه مناسب برای شما تدارک دیده شده.

اقلام و سلاح در یک مکان متمرکز نشده اند بلکه به صورت کاستوم در مکان هایی قرار گرفته اند که خود مردم ان ها را قرار داده اند و شما دخالتی در ان ها ندارید جز این که به هر نحوی انها را مال خود کنید. نارنجک را انتخاب کنید از قدرت ان نهایت استفاده را ببرید، پرتاب موشک، هواپیماهای بدون سرنشین، medkits، و دیگر اقلام پشتیبانی می شوید که باری نبرد توانایی استفاده را دارید.

ساخت تیم خود
نگاهی تا به سه تیم توانمندی که در بازی برای جنگ به شما یاری میرسانند: بین چند فرمانده ابر خود یکی را انتخاب کنید و با هر حالتی که میخواهید او را شخصی سازی کنید.

اجتماعی شدن
لفعالیت در شبکه های اجتماعی پاداش های را در بر دارد که میتوانید حتی در ان جا هم به رقابت بپردازید و امتیازاتی را که دریافت می کنید از طریق فیسبوک و غیره به اشتارک بگذارید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی تکاور خط مقدم FRONTLINE COMMANDO: RIVALS v0.3.0 اندروید پول بی نهایت-1 دانلود بازی تکاور خط مقدم FRONTLINE COMMANDO: RIVALS v0.3.0 اندروید پول بی نهایت-2 دانلود بازی تکاور خط مقدم FRONTLINE COMMANDO: RIVALS v0.3.0 اندروید پول بی نهایت-3 دانلود بازی تکاور خط مقدم FRONTLINE COMMANDO: RIVALS v0.3.0 اندروید پول بی نهایت-4 دانلود بازی تکاور خط مقدم FRONTLINE COMMANDO: RIVALS v0.3.0 اندروید پول بی نهایت-5
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 0.3.0
حجم فایل : 291 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 3.0
اموزش نصب بازی : فایل دیتا را استخراج کنید و در مسیر android/obb کپی کنید
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات