گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
2.0.1
دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید۴
0 از 5
۰۹ / شهریور / ۱۳۹۵
بازدید : 57
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید

ایکو درایور ecodriver – ازمون های رانندگی خود را به صروت نامحدود شروع کنید البته در یک محیط کارتونی و کاملا متفاوت. انتظارتی که قبل از انتشار بازی از توسعه دهنده Quality Alliance Eco-Drive می شد انتشار یک بازی ازمون رانندگی اندروید خوب بود که همین هم شد. به محض انتشار بازی چیزی بین ۵۰۰ هزار دانلود را در فروشگاه گوگل به ثبت رساند که برای یک بازی کارتونی واقعا بی نظیر است. ماشین کوچکی به عنوان اتوموبیل اولیه به شما داده می شود برای شروع کردن رانندگی ازمایشی در این زمان خیلی راحت میتوانید یک کار بزرگ انجام دهید و با سرعت عمل خوب و رانندگی خود چند مرحله پیش بروید. رانندگی واقعا راحت و ساده میباشد به گونه ای که هر مبتدی هم میتواند کار خود را به صورت حرفه ای اغاز کند.

دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید۴

موانعی که ممکن است موجب شوند سطح راهتان به صورت کامل بسته شوند عبارت اند از خانه ها و ماشین هایی که رو به روی شما و حتی پشت سرتان در حال حرکت هستند. شاید افرادی که در ماشین ها حضور دارند مبتدی باشند و نتوانند خوب ماشین را کنترل کنند پس باید حیلی مراقب باشید که یک اشتباه ازتان سر نزند. البته ناکفته نماند ممکن است در مسیری که میروید ریل قطار هم وجود داشته باشد پس خیلی به این نکته هم توجه داشته باشید. برای دریافت پاداش در مسیری که در حال سپری کردن هستید باید نگاه کنید که از سکه های به سادگی عبور نکنید. سازنده در این زمینه بسیار دقت کرده و سکه ها را در جاهایی قرار داده که دستیابی به انها یکم سخت است.

ویژگی های بازی ایکو درایور ecodriver

– محیطی بی نظیر و منحصر به فرد

– کنترل ساده حتی برای افراد تازه وارد و مبتدی

– صدا گذاری دقیق

– امکان تغییر جهت در هر مسیری که میخواهید

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید-1 دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید-2 دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید-3 دانلود بازی ایکو درایور EcoDriver v2.0.1 اندروید-4
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 2.0.1
حجم فایل : 113 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 4.0.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات