دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندرویدReviewed by بنتا on Aug 19Rating:

دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید

مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D – چندین سال پیش سرزمین شوم گرفتار شیاطین میشود و خیلی ها را به نگرانی وا می دارد هر کسی که در انجا زندگی میکند در طی مدت کوتاهی ازبین می رود طبق تحقیقات به عمل امده شیلطین در ان سکونت دارند و خیلی خود خواه هستند. بازی اندروید مبارزه با شیطان روایت گر یک داستان خیلی وحشتناک است. بعد از این که تعداد موجوودات زیاد می شود گروهی برای نجات ان منطقه عازم ان سرزمین می شوند ولی بی نتیجه است زیرا تمامی نیروهای ان گروه هم تک تک از بین رفته اند و چیزی جز خانه ها و قلعه های ویران شدخ در ان وجود ندارد.

 

دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید۱

یک فرصت پیش امده و ان هم خیلی مهم و اضطراری می باشد زیرا امیدی هست برای نجات سرزمین از دست شیاطین و موجودات پلید. وارد منطقه ای شوید که گوشت های تکه تکه شده و استخوان های در هم شکسته ای فقط به جای مانده. سلاح های جنگی که در اختیار دارید به صورت بهینه استفاده کنید زیرا هر لحظه ممکن است که از جایی انتظار حمله نداشته باشید ولی همان موجب شکستتان شود.

محیط و گرافیک بازی سه بعدی میباشد البته با وجود انیمیشن ها کوتاه بعد از انجام هر مرحله از بازی برای این که تجربه بهتری از بازی داشته باشید میتوانید از تجهیزات قدرتمند استفاده کنید و مچنین نباید کنترل ساده بازی را نادیده گرفت. صدا های به کار گرفته شده بسیار دقیق و منحصر به فرد به کار گرفته شده اند در بازی صدا های ترسناک در بازی ا محیط ادغام شده که همین کار موجب شده هیجان بازی چند برابر شود.

باکس دانلود گزارش خرابی لینک
دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید دانلود بازی مبارزه با شیطان Devil Fighting War 3D v 1.1 اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.