گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
Cat-Simulator-Android-Game-Update
0 از 5
۱۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۵
بازدید : 230
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

بازی اندروید گربه شبیه ساز اصل بود منتشر شد به عنوان تک نفره که در آن شما اجرا به عنوان بچه گربه cute است که اجرا می شود در اطراف خانه عظیم کاوش و خارج به باغ به انجام شکار انواع گربه های مختلف بپردازید و شما می توانید بازی و حتی آنها را در لباس خود را لباس شما باید به این نوع از چیزی که وجود دارد.با استفاده از این ویژگی میتوانید برای خود لباس های مختلف وزیبا طراحی کنید.

با افزودن چند نفره هم وجود دارد تعدادی از مکان های جدید برای بازیکنان برای کشف و به عنوان تنها بچه گربه مناسب می توانید یک دسته از اشیاء شما، می تواند نابود. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود با تعداد NPCs صورت انسان و دیگر گربه ها. خوشبختانه، تمام این است گرد علاوه بر این لباس بیشتر. اگر شما افراد دیگری که در این بازی شما می توانید دعوت آنها را به عضویت شما را در یک مکان خاص به طوری که آنها لازم نیست که تمام راه وجود دارد برای ملاقات با شما را اجرا کنید.

امکان بی نظیر دیگر که به بازی اضافه شده است میتوانید با دوستان خود با استفاده از حالت مولتی پلیر به بازی بپردازید .اگر میخواهید تچربه بهتزی از بازی داشته باشید با استفاده از گزینه دعوت دوستان میتوانید انها را هم به بازی وچالش دعوت کنید

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی شبیه ساز گربه Cat Simulation اندروید-1 دانلود بازی شبیه ساز گربه Cat Simulation اندروید-2
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات