گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
محبوب ترین ها
Most popular
1.8
دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید۱
0 از 5
۰۱ / شهریور / ۱۳۹۵
بازدید : 91
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : بنتا

دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید

فروش ماشین Car Dealer Simulator – جای یک بازی مبادله ماشین یا بهتر بگویم خرید و فروش ماشین در بازی های اندروید واقعا حس می شد که کمپانی گیم ساز اپ کرفت استین بالا زد و اولین بازی را در این زمینه انتشار داد که خیلی هم تا به حال مورد استقبال قرار گرفته و چیزی حدود ۵۰۰ هزار بار دانلود و نصب شده. ایا اماده اید که کار خود را در پایین تر سطح شروع کنید. شما در نقش یک فروشنده تازه وارد یک نمایشگاهد اتوموبیل را به عهده دارید که کنترلش واقعا سخت است. حالا شما باید تمامی توانایی های خود را به نمایش بگذارید و خود را به یکی از بهترین های بازی تبدیل کنید.

دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید۳

سرمایه شما کمتر از چیزی است که فکرش را کنید ولی باید همت کنید و برای اغاز کار خود یک سری ترفند کاربردی را استفاده کنید. یکی از این ترفند های را برایتان باز گو می کنیم که مطمئنن خیلی به کارتان می اید. ماشین هایی که اسیب دیده اند و خراب شده اند را در اول راه خریداری کنید . به بهترین شکل ممکن انها را تعمییر کنید و در نهایت با قیمتی که میخواهید ان را به فروش برسانید. با انجام این این عملکرد خیلی از راه اهی دیگر را امتحان کنید و برای حرفه ای شدن و ثروتمند ترین مرد جهان خود را اماده کنید.

تصاویر پیش نمایش :
دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید-1 دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید-2 دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید-3 دانلود بازی فروش ماشین Car Dealer Simulator v1.8 اندروید-4
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.8
حجم فایل : 71 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.3.3
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

تبلیغات